Штукатурна суміш на основі цементу та вапна ST-45 German Stone®

German Stone
75,00
грн.
Штукатурна суміш на основі цементу, вапна, наповнювачів та модифікуючих домішок. Для ручного та машинного оштукатурення стін та стель всередині та зовні приміщень.

Застосування Для внутрішніх робіт в сухих та вологих приміщеннях. Для ручного та машинного нанесення штукатурного шару при виконанні внутрішніх штукатурних робіт по поверхням: – бетон, цегляна кладка тощо; – цементним оштукатуренним поверхням стін та стель; – в жилих та нежилих приміщеннях. Можливе подальше високоякісне оздоблення (облицювання плиткою, структурування, оклеювання шпалерами, фарбування).

Інструменти. Розчинозмішувальний насос, інструменти з неріжавіючих матеріалів: сталевий шпатель, правило, терка, сталева лінійка, наждачний папір. Підготовка основи. Основа повинна бути сухою, твердою, очищеною від пилу, бруду та мастил. Поверхні, що сильно поглинають вологу, повинні бути оброблені ґрунтовкою GERMAN STONE®. Щільні бетонні поверхні - ґрунтовкою GERMAN STONE® «КВАРЦЕНІТ» (за 3-4 години до початку робіт).

Увага! Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт. Товщину нанесення встановлюють за допомогою маячкових профілів. Температурний режим. В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб, температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинна бути в межах t=(10-30) °С, вологість повітря 50 - 60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2) °С, вологість j=(55±5)% (нормальні умови).

Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається в момент нанесення місцевому обігріву та дії прямих сонячних променів!

Підготувати насос до роботи, відповідно до інструкції по використанню. Засипати суху суміш в бункер розчинозмішувального насосу. Встановити витрати води, яка надходить до насосу, в залежності від необхідної консистенції розчину. Після появи з форсунки рідкої розчинової суміші, подачу води поступово зменшують до отримання необхідної консистенції робочої розчинової суміші. Регулюванням витрат повітря встановлюють необхідне розгорнення факела, без бризків, та наносять суміш на поверхню. Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду.

Увага! Категорично забороняється додавати до суміші інші компоненти. При роботі насоса необхідно контролювати наявність в бункері сухої суміші. Витрати води 0,4-0,5 л на 1 кг сухої суміші. (Приблизно 12-15 літрів на упаковку 30 кг). «Робочий час» розчинової суміші не менше 1 години. Увага! Розчин в шлангах та змішувачі не повинен знаходитись в нерухомому стані більше 15 хв. Зберігання. Суху суміш треба зберігати у заводській упаковці в сухому приміщенні, при температурі не нижче (+5)ºС. Транспортування. Транспортують усіма видами транспорту, відповідно до правил перевезення, у критих транспортних засобах.

Увага! Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також - за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених інструкцією.

Виконання робіт. При обробці складних поверхонь (стики різних будівельних елементів, краї отворів) та оштукатурених основ з ЦСП та пінополістиролу, необхідне армування склотканинною сіткою. Нанести розчин на підготовлену поверхню з додержанням наступних правил:

– Відстань від поверхні, на якій необхідно тримати розчинний пістолет, залежить від тиску подачі розчину;

– Товщина шару нанесення регулюється швидкістю переміщення пістолету;

– Роботи слід виконувати в напрямку зліва направо та зверху вниз, формуючи захватки шириною приблизно 70 см;

– Кожна наступна захватка наноситься з перекриттям попередньої в 5-10 см з лівого краю;

– Нанесення розчину на поверхню стелі виконується починаючи з краю протилежного вікнам;

– Після нанесення розчину на всю поверхню необхідно перекрити повітряний вентиль на розчинному пістолеті.

– Розрівняти нанесений розчин та перевірити відхилення шару нанесеного на поверхню від горизонталі. При необхідності нанести додатковий шар розчину там, де його недостатньо. Увага!!! Нанесення додаткового шару можливе протягом 30 хвилин з моменту нанесення попереднього шару. В іншому разі нанесення другого шару можливе тільки після затвердіння першого. Мінімальна товщина шару: 8 мм. Максимальна товщина одного шару: 40 мм. Після початку тверднення нанесеного розчину, поверхню вирівняти правилом (широким металевим шпателем), зрізуючи нерівності та заповнюючи поглиблення. Вирівняну та затверділу поверхню можна фарбувати та оклеювати не раніше, ніж через 24 години після нанесення останнього шару. При подальшому облицюванні керамічною плиткою: Керамічну плитку наклеїти з використанням клею GERMAN STONE® . Мінімальна товщина шару штукатурки для приклеювання керамічної плитки - 10мм. При подальшому структуруванні: Після нанесення та розрівнювання суміші, поверхню обробити рельєфним валиком (жорсткою щіткою) у відповідності з вибраним візерунком. При подальшому фарбуванні та оклеюванні шпалерами: Через 15 хвилин, після нанесення штукатурного шару, поверхню зволожити та затерти колоподібними рухами жорсткою теркою, для вирівнювання можливих нерівностей. Після появи матової поверхні, штукатурку загладити широким шпателем. Таку поверхню можливо оклеювати шпалерами. Для отримання глянцевої поверхні, необхідно, за деякий час після нанесення та затвердіння розчину, штукатурку знову сильно зволожити та повторно загладити металевою теркою. Після такої обробки поверхня не потребує шпаклювання і готова до високоякісного фарбування.

Витрати. Використовується 10 кг сухої суміші на 1 м2 при товщині шару 10 мм. Чистка інструменту. Інструмент та обладнання очищують відразу після його використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші.

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Ваш Email