Штукатурка камінцева ST-53 German Stone®

German Stone®
195,00
грн.
ШТУКАТУРКА «КАМІНЦЕВА»

Декоративно-оздоблювальна дрібнозерниста штукатурка дрібнозерниста на мінеральній основі, для ручних робіт всередині та зовні приміщень.

Застосування. Для зовнішніх та внутрішніх робіт в сухих та вологих приміщеннях. Застосовується для виконання декоративного оздоблення з характерною фактурою на фасадах та в інтер'єрах будівель:

- по бетонним, цементним, вапняно-цементним та цегляним поверхням;

- в системах зовнішньої теплоізоляції по армуючому шару;

- по поверхням цементних та гіпсових штукатурок GERMAN STONE®, ГКЛ. Може бути застосована по поверхням стін та стель. Інструменти Звичайні для штукатурних робіт із нержавіючих матеріалів: кельма, сталевий шпатель, металева терка, сталева лінійка 60-80 см, інструмент для структурування поверхні.

Підготовка основи Основа повинна бути сухою, твердою, очищеною від пилу, бруду, мастил, залишків попередньої штукатурки. Штукатурка наноситься тільки на вирівняну поверхню. Вирівнювання виконується штукатурними або шпаклювальними сумішами GERMAN STONE. Поверхні, що сильно поглинають вологу повинні бути оброблені ґрунтовкою G100. Щільні бетонні поверхні ґрунтовкою GERMAN STONE® «Кварценіт» (за 3-4 години до початку основних робіт).

Увага! Всі роботи по підготовці основи доцільно проводити не менше ніж за добу до початку основних робіт. Температурний режим. В процесі виконання робіт та протягом наступних двох діб температура основи, матеріалів та навколишнього середовища повинна бути межах t=(10-30) °С, вологість повітря 50 ÷ 60%. Оптимальна температура виконання робіт t=(22±2) °С, вологість =(55±5)% (нормальні умови).

Увага!!! Уникати нанесення матеріалу на поверхню, що піддається підігріву та попаданню прямих сонячних променів! Зберігання. Суху суміш треба зберігати у заводській упаковці в сухому приміщенні при температурі не нижче (+5)ºС.

Транспортування. Транспортують усіма видами транспорту відповідно до правил перевезення у критих транспортних засобах.

Увага! Виробник не несе відповідальність за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених інструкцією.

Приготування розчину Для приготування розчину використовувати тільки чисту воду. До мінімально вказаної кількості чистої води кімнатної температури додати суху суміш та ретельно перемішати до одержання однорідної маси без згустків та грудок (вручну або за допомогою електродрилі з мішалкою). Необхідна консистенція розчину досягається поступовим додаванням залишку відміряної води. Приготовлений розчин витримати 5-10 хвилин для "дозрівання", потім знову ретельно перемішати. При загустінні розчинної маси її слід "оживити" короткочасним перемішуванням без додавання води. Витрати води 0,2 -0,22 л на 1 кг сухої суміші (Приблизно 5-5,5 літрів на упаковку 25 кг). Потрібна консистенція розчинової суміші підбирається в залежності від основи нанесення, а також інструменту та облицювального матеріалу. «Робочий час» розчинової суміші не менш 1 години. За нормальних умов бажано використати розчин протягом 0,5 години.

Увага!!! Забороняється додавати до розчину інші компоненти.

Виконання робіт. Розчин рівномірно нанести на поверхню та розрівняти за допомогою мастерка. Товщина шару визначається розміром зерна. Затерти пластмасовою теркою до товщини зерна в залежності від бажаної структури: горизонтально, вертикально, колоподібно, враховуючи час обробки. У разі структурування - після нанесення придати структуру обраним інструментом (пластмасовою або металевою теркою, губкою, щіткою, валиком). Дотримуватись правила укладання «мокре на мокре». Оброблені поверхні не перетирати. Після повного затвердіння штукатурки поверхню можна фарбувати фарбами на мінеральній основі. Витрати. Використовується 3-4 кг на 1 м2.

Чистка інструменту. Інструмент та обладнання очищують відразу після його використання. Воду після очищення інструментів забороняється використовувати для приготування суміші.

Weight: 25000 g

Дивіться також
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Телефон
Ваш Email