You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Допоміжні матеріали

Допоміжні матеріали

Available Options

GERMAN STONE PUTZ MASTER

Артикул: GERMAN STONE PUTZ MASTER

0,00 ГРН

GERMAN STONE PUTZ MASTER

Готова до вживання шпаклівка найвищої якості, особливо рекомендується для завершальній, фінішного вирівнювання стін і стель вручну і машинним способом. Під час застосування зберігає постійну консистенцію, завдяки чому може застосовуватися тривалий час. Невитрачена маса в щільно закритій упаковці зберігає придатність до подальшого застосування. Після висихання виключно легко шліфується, зберігаючи хороші показники за міцністю. Залишає білосніжні і ідеально гладкі поверхні під фарбування GERMAN STONE PUTZ MASTER може застосовуватися всередині приміщень на бетонних, цементно-вапняних, гіпсових, гіпсокартонних підставах.

GERMAN STONE PUTZ MASTER містить спеціальну полімерну смолу, яка значно підвищує її міцність параметри і визначає відмінну адгезію шпаклівки до основи. Відповідно конфігуровані компоненти в поєднанні зі спеціальними наповнювачами з шаруватою структурою роблять завершальний етап обробки поверхонь, виконаних за допомогою GERMAN STONE PUTZ MASTER виключно легким - шпаклівка прекрасно шліфується.

Застосування. Підготовка підстави Підстава для нанесення шпаклівки має бути чистим, без пилу і жирних плям. Слабкі підстави та які сильно поглинаються перед шпаклюванням заґрунтувати відповідною ґрунтовкою. Великі нерівності рекомендується заповнити шпаклівкою GERMAN STONE PUTZ MASTER. Тріщини відремонтувати за допомогою паперової стрічки або ремонтної маси. Підготовка вироба GERMAN STONE PUTZ MASTER перед застосуванням ретельно перемішати міксером на низькій швидкості, щоб запобігти попаданню повітря в масу. Ручне нанесення шпаклівки - застосовувати в торговому вигляді.

Машинне нанесення шпаклівки - в залежності від застосовуваного пристрою розбавити масу, додаючи до 5% чистої води. Розшивання гіпсокартонних листів за допомогою паперової стрічки - для «занурення» стрічки рекомендується розбавити шпаклівку 5% чистої води.

Застосування. Наносити шпаклівку і здійснювати розшивку при темп. підстави та навколишнього середовища вище + 10 ° C. Одноразово наносити шари товщиною 1-3 мм. В разі великих нерівностей нанесення повторити після затвердіння попереднього шару. Суху поверхню вирівняти за допомогою наждачного паперу або сітки, видалити пил і пофарбувати - рекомендована грануляції абразивного матеріалу - 150. В разі коригування дуже гладких гіпсових штукатурок (оброблених повстю) перед шпаклівкою заґрунтувати поверхню. інструменти після закінчення роботи вимити водою.

Витрати Витрата шпаклівки акрилової GERMAN STONE PUTZ MASTER- близько 1,5 кг на 1 м кв. при товщині шару 1 мм

GERMAN STONE PUTZ MASTERГотова до вживання шпаклівка найвищої якості, особливо рекомендується для з..
0,00 ГРН

Available Options

Грунт глибокого проникнення

Артикул: Грунт глибокого проникнення

0,00 ГРН

Застосування

Покращує умови схоплювання підлоги і підлого підкладочного слою виконаних на заґрунтованій основі - отримання не запланованих технічних параметрів.

Укріпляє структуру ґрунтованої поверхні-проникає в їх структуру на декілька міліметрів, завдяки чому покращується несуча здатність основи, підготовлена для нових слоїв.

Запобігає надмірну віддачу води з чергового слоя що наноситься-обмежує поглинання основи і запобігає появі бульбашок на поверхні виконаній для нової підлоги чи підкладки слоя.

Створює однорідність поглинання всієї ґрунтувальної поверхні- накладаючий слой має наближені умови схоплювання недивлячись на місцеві зміни параметрів основи.

Утворює тимчасовий захисний слой на підлогах і підлогових підкладочних слоях- збільшує їх стійкість до пилі, а також покращує очистку(не може розглядатись як закінчуваний окремий слой).

Збільшує продуктивність клеїв, сумішей для підлоги і підлогових підкладочних слоїв- ущільнюючи структуру грунтуючої основи, збільшує продуктивність матеріалів, використаних для виконання чергового слоя.

 

Властивості
Збільшена проникаюча здатність - сильно проникає вглиб
підлоги  або підлогової підкладки. Короткий час висихання - оздоблювальні шари можна накладати прим. через 4 години. Продукт не вимагає розчинників - виготовлена ​​на основі водної дисперсії акрилової смоли. В процесі вживання не обмилюється. Після висихання стає прозорою. Пропускає водяну пару. Згорає - можна застосовувати в приміщеннях без вікон.

Технічні дані

Вироблена у вигляді водної акрилової дисперсії найвищої якості. Грунтувальна емульсія з в'яжучими властивостями: максимальний вміст LZO (VOC) в продукті 2,75 г / л, допустимий вміст LZO (VOC) 30 г / л.

 

Густота емульсії

Приблизно 1,0 г/cм³

 

Температура основи і навколишнього середовища під час роботи

 

від +5°C дo +25°C

 

Початок подальших робіт після грунтовки через

 

4год.

 

Технічні вимоги.
Грунтовка не є будівельним продуктом.
 
 Грунтовка 
 Підготовка основи
 Основа повинна бути суха, очищена від пилу, бруду, масел, жирів і воску. Всі неприлеглі до основи шари,  перед застосуванням емульсії потрібно усунути.
 Приготування емульсії 
Виробляється у вигляді емульсії, готової до безпосереднього застосування. Емульсію не можна з'єднувати з іншими матеріалами, загущувати.
Грунтовка .
Емульсію найкраще наносити одноразово на підставу в нерозбавленому вигляді, за допомогою валика або кисті, тонким і рівномірним шаром. 
Використання поверхні 
Приклеювання плиток, виливання підкладкових шарів і т.д. можна починати після висихання емульсії, тобто приб. через 4 години після нанесення її.
Розхід
У середньому, витрачається 0,05-0,2 кг емульсії на 1 м². Практично витрата залежить від ступеня поглинання підстави.
Важлива додаткова інформація.
Тримати подалі від дітей. Уникати контакту продукту зі шкірою  і очима. Діяти відповідно до карти характеристики.

 Емульсія перевозиться і зберігається в щільно закритих упаковках, в сухих умовах, при  плюсових температурах. Зберігати від перегрівання.
 Термін придатності до вживання становить 12 місяців з дати виробництва, вказаної на упаковці.
ЗастосуванняПокращує умови схоплювання підлоги і підлого підкладочного слою виконаних на заґрунто..
0,00 ГРН

Available Options

Грунт кварцевий

Артикул: Грунт кварцевий German Stone

0,00 ГРН

Грунтовка під декоративну обробку КВАРЦ ГРУНТ призначена для обробки різного роду мінеральних  основ перед нанесенням декоративних тонкошарових штукатурок або малярних покриттів на стінах при внутрішніх і зовнішніх роботах.

КВАРЦ ГРУНТ використовується для обробки таких основ як бетон, цементні, гіпсові і цементно-вапняні штукатурки, гіпсокартонні і деревостружкові плити, пористий бетон і т.д. КВАРЦ ГРУНТ може застосовуватися при влаштуванні фасадних систем утеплення «легко-мокрим» способом для грунтування армованого захисного шару перед нанесенням декоративних штукатурних і фарбувальних покриттів.

Воднодисперсійна грунтовка для підготовки основи під тонкошарові декоративні штукатурки і фасадні фарби.

Властивості:

  • підвищує адгезію покриттів до основи;
  • полегшує нанесення декоративних штукатурок;
  • надає основі водовідштовхувальних властивостей, паропроникна;
  • придатна для внутрішніх і зовнішніх робіт;
  • не містить розчинників;
  • готова до застосування;
  • екологічно безпечна.
Грунтовка під декоративну обробку КВАРЦ ГРУНТ призначена для обробки різного роду мінеральних  ..
0,00 ГРН

Available Options

клей ПВА універсальний German Stone

Артикул: клей ПВА універсальний German Stone

0,00 ГРН

Клей ПВА торгової марки German Stone

є емульсією полівінілацетатної дисперсії який використовується для робіт з різними матер’ялами, такими як бумага, картон, линолеум, дерево, шкіра. Чудово себе зарекомендував при роботі із будівельними, в часності використовується для збільшення вязкості різних гіпсових, акрилових і цементних розчинів. Також використовується для укладки паркету(концентрат)

Тара

·         Відро 10л

·         Відро 5л

·         Відро 2,5л

·         Відро 1л

·         Пляшка 0,5л

·         Пляшка 0,25л

Клей ПВА торгової марки German Stone є емульсією полівінілацетатної дисперсії який використовуєтьс..
0,00 ГРН

Available Options

Лак акриловий SX-3000

Артикул: Лак акриловий SX-300

0,00 ГРН
Лак Акриловий SX-3000 - готова до використання суміш, з високо-якісних акрилових полімерів на водній основі з однорідною речовиною молочного кольору до складу якої входять модифікуючі добавки і акрилова дисперсія. Використовується для декоративної обробки і захисту мармурової і мозаїчної штукатурки. Можливн використання як всередині так і ззовні приміщення. Стійка до вологи,миття, УФ і різних атмосферних негод. Розхід 0,07-0,12л/м2 (залежить від структури основи і методу нанесення)
Лак Акриловий SX-3000 - готова до використання суміш, з високо-якісних акрилових полімерів на водні..
0,00 ГРН
Показано 1 по 5 з 5 (Всього сторінок 1)